Krém frottír köntös
14 190 Ft
Kézbesítés 1-2 munkanapon belül
40.000 Ft felett ingyenesen szállítjuk rendelésed.
Krém frottír köntös
Luxusszállodai minőségben készült köntösünk 100% pakisztáni pamutból előállított frottír. A pamut az egyik legkedveltebb anyag a világon, kiválósága miatt az egyik legkeresettebb és legkelendőbb, így bátran állítjuk, hogy ez a lehető legideálisabb kelme fürdőszobai termékekhez. Könnyen kezelhető, tartós, a hőt pedig jól tartja, köszönhetően a pamutanyag és a bőr közt kialakuló légrétegnek, így légáteresztése is példás.
A szövési technika jellegéből adódóan, a pamuton alkotott kis hurkoknak köszönhetően maga az anyag felülete nagyobb lesz, ami segíti a magas nedvszívó képességet. Puha tapintású, kellemes érzetet ad a bőrnek, kerülve az esetleges irritációk kialakulását. Tartós anyag lévén a gyakori mosást jól bírja, nyugodt szívvel moshatjuk akár 60 fokon is.
A cégről
A Zafron márka a stílus, a minőség és a megfizethetőség mellett kötelezte el magát. Fontos számunkra, hogy olyan termékeket biztosítsunk vásárlóink számára, amelyekkel mi is teljes mértékben elégedettek vagyunk, legyen szó a minőségről, vagy a megjelenésről.
Éppen ezért, a Z. Textile termékek esetében gondosan válogatott, kiváló minőségű anyagokat használunk a gyártás során és úgy tervezzük meg kollekcióinkat, hogy a különböző termékcsoportok tökéletes harmóniában legyenek egymással. Így nemcsak egyetlen termékkel, hanem egy teljes kollekcióval is meglepheted magad vagy szeretteidet!
Kedvezményeink
Amennyiben a vásárlásod értéke meghaladja a 40.000 Ft-ot, még a kiszállítás díjával sem kell számolnod, hiszen ebben az esetben mi álljuk ezt az összeget!
Nem találtad meg, amit kerestél? Böngéssz tovább termékeink között, és lehet, hogy épp egy törölközőre, köntösre, sólámpára, vagy más prémium minőségű termékre bukkanhatsz! Ha pedig csak olvasnál egy jót, nézz bele blogunkba is!
Fontos megjegyzés: A webshopon található fotók illusztrációk, a színek árnyalatban kis mértékben eltérhetnek a valóságtól.
- kimondottan luxusszállodák igényeire, vendéglátásra tervezve
- 100% pamutból készült
- szövéssűrűsége 400g/m2
- akasztóval ellátott, zsebes, sálgalléros kivitel
- több méretben kapható
- 60 fokon mosható, szárítógépben szárítható
Mérettáblázat
Felnőtt S-3XL:
| méret | S | M | L | XL | XXL | 3XL |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Teljes köntös hossz | 114 cm | 116 cm | 120 cm | 122 cm | 124 cm | 128 cm |
| Mellkerület | 116 cm | 124 cm | 128 cm | 132 cm | 140 cm | 144 cm |
| Derékbőség | 116 cm | 124 cm | 128 cm | 134 cm | 140 cm | 148 cm |
| Vállszélesség | 50 cm | 54 cm | 60 cm | 61 cm | 65 cm | 68 cm |
| Ujjhossz | 53 cm | 53 cm | 53 cm | 56 cm | 57 cm | 58 cm |
| Zsebméret | 18×20 cm | 18×20 cm | 18×20 cm | 18×20 cm | 18×20 cm | 18×20 cm |
| Övhossz | 190 cm | 190 cm | 190 cm | 220 cm | 220 cm | 220 cm |
Felnőtt 3XL – 6XL
| Méret | 3XL | 4XL | 5XL | 6XL |
|---|---|---|---|---|
| Teljes köntös hossz | 128 cm | 130 cm | 132 cm | 134 cm |
| Mellkerület | 144 cm | 148 cm | 152 cm | 156 cm |
| Derékbőség | 148 cm | 152 cm | 160 cm | 164 cm |
| Vállszélesség | 68 cm | 72 cm | 74 cm | 78 cm |
| Ujjhossz | 58 cm | 58 cm | 58 cm | 59 cm |
| Zsebméret | 18×20 cm | 18×20 cm | 18×20 cm | 18×20 cm |
| Övhossz | 220 cm | 220 cm | 220 cm | 220 cm |
Krém frottír köntös termékről 18 értékelés
Vélemények a termékről
| 5 csillag | 100% | |
| 4 csillag | 0% | |
| 3 csillag | 0% | |
| 2 csillag | 0% | |
| 1 csillag | 0% |
-
♥️
-
Nagyon szép és kellemes a tapintása.
-
Köszönöm szépen! Elégedett vagyok.
-
Csodaszép puha textil
-
tetszik
-
Szuper anyag, és pontosan olyan a színe mint a fotón. Nem hullajt szöszöket sem.
-
Nekem nagyon bejött a finom színe, puha, meleg. Kell ennél több?
-
jó
-
A színe, mint a vanília fagyi; nem ráz, mert tiszta pamut; ilyet szerettem volna! A mérte hatalmas, M-eset vettem, de az S-es is óriási lett volna, de köntösnél ez előny! Bele tudom bugyolálni magam. Viszont fontos tudni, hogy a karunk hosszát pontosan le kell mérni mert az ujja tényleg nem hosszabb, mint a megadott! Az ára egyedülálló! Csúcsminőség!










Sándor Erős (megerősített tulajdonos) –
Nagyon kedves és segítőkész volt az eladó hölgy, az áru tökéletes.
Eszter Hajdok (megerősített tulajdonos) –
nagyon bevált minden tekintetben, örülök hogy megrendeltem
Mária Kisa (megerősített tulajdonos) –
Korrekt, megbízható vebáruház. Köntöst vásároltam, a méret táblázatot megnéztem, és így 2 mérettel kisebbet rendeltem. Így tökéletes lett. Köszönöm. 👍
Piroska Czövek (megerősített tulajdonos) –
Nagyon jó az anyaga, tökéletes a méret
Hajnalka (megerősített tulajdonos) –
Nagyon meg vagyok elégedve vele. Kellemes anyag, jó méret, gyors kiszállítás.
Anna (megerősített tulajdonos) –
Jó minőségű, kellemes viselet. Szeretnék másik színben is rendelni.
Katalin Kerekes (megerősített tulajdonos) –
Szuper jó
Tiborné Szőke (megerősített tulajdonos) –
Nagyon korrekt, segítőkész volt a kolléga. Próbálni is lehetett és jó volt a kisebb XL méret. Köszönöm a rugalmasságot. Üdvözlettel
Erika S. (megerősített tulajdonos) –
A színe, mint a vanília fagyi; nem ráz, mert tiszta pamut; ilyet szerettem volna! A mérte hatalmas, M-eset vettem, de az S-es is óriási lett volna, de köntösnél ez előny! Bele tudom bugyolálni magam. Viszont fontos tudni, hogy a karunk hosszát pontosan le kell mérni mert az ujja tényleg nem hosszabb, mint a megadott! Az ára egyedülálló! Csúcsminőség!
Gabriella Arató (megerősített tulajdonos) –
jó
Edina G. (megerősített tulajdonos) –
Nekem nagyon bejött a finom színe, puha, meleg. Kell ennél több?
Andrea (megerősített tulajdonos) –
Szuper anyag, és pontosan olyan a színe mint a fotón. Nem hullajt szöszöket sem.
Dávid (megerősített tulajdonos) –
tetszik
Katalin H. (megerősített tulajdonos) –
Gyönyörű szín és puhaság
Kft Release Industries (megerősített tulajdonos) –
Csodaszép puha textil
Kőhalmi Z. (megerősített tulajdonos) –
Köszönöm szépen! Elégedett vagyok.
Brigitta (megerősített tulajdonos) –
Nagyon szép és kellemes a tapintása.
Erzsébet Rab (megerősített tulajdonos) –
♥️