Damaszt csíkos szállodai paplanhuzat -10mm, 145g/m2
Ártartomány: 10 190 Ft - 16 870 Ft
Kézbesítés 1-2 munkanapon belül
40.000 Ft felett ingyenesen szállítjuk rendelésed.
Damaszt csíkos szállodai paplanhuzat – 10mm-es csíkozással
Luxusszállodai minőségben készült damaszt paplanhuzatunk 50% tiszta pamutból és 50% poliészterből készült. A pamut kellemes és puha tapintású, könnyen kezelhető, tartós, példás a légáteresztése a pamutanyag és a bőr közt kialakuló légréteg miatt. A huzat bújtatott kivitelezésű, mely strapabíróbbá és könnyebben felhúzhatóvá teszi a terméket. A gyakori mosást jól bírja, akár 60 fokon is.
A poliészter segít megőrizni az anyag eredeti színét és tapintását, így elkerülhető a korai bolyhosodás / anyagbeli megnyúlás. Továbbá segít kiemelni mindkét anyag pozitív és hasznos jellemzőit.
A damaszt, mint anyag, a pamut minden jó tulajdonságával rendelkezik: melegen tart, mégis jól elszívja és párologtatja az esetleges nedvességet. Szálai lehetnek színesek is, így a szövés közben kirajzolódhatnak minták, csíkok. A frissesség megőrzése érdekében érdemes lehet vasalni ezt az anyagot, melyben ötvöződik a tradíció és az elegancia is.
A cégről
A Zafron márka a stílus, a minőség és a megfizethetőség mellett kötelezte el magát. Fontos számunkra, hogy olyan termékeket biztosítsunk vásárlóink számára, amelyekkel mi is teljes mértékben elégedettek vagyunk, legyen szó a minőségről, vagy a megjelenésről.
Éppen ezért, a Z. Textile termékek esetében gondosan válogatott, kiváló minőségű anyagokat használunk a gyártás során és úgy tervezzük meg kollekcióinkat, hogy a különböző termékcsoportok tökéletes harmóniában legyenek egymással. Így nemcsak egyetlen termékkel, hanem egy teljes kollekcióval is meglepheted magad vagy szeretteidet!
Kedvezményeink
Amennyiben a vásárlásod értéke meghaladja a 40.000 Ft-ot, még a kiszállítás díjával sem kell számolnod, hiszen ebben az esetben mi álljuk ezt az összeget!
Ha ez a termék esetleg nem keltette fel az érdeklődésed, a termékeink között kutakodva esetleg rátalálhatsz álmaid ágyneműhuzatára! Ha pedig csak olvasgatnál kicsit, kukkants bele blogjaink egyikébe!
Fontos megjegyzés: A webshopon található fotók illusztrációk, a színek árnyalatban kis mértékben eltérhetnek a valóságtól.
- kimondottan luxusszállodák igényeire, vendéglátásra tervezve
- 50% pamutból és 50% poliészterből készült
- 240 szálszámos
- 140x200cm-es és 220x200cm-es méretben
- bújtatott kivitelezésű
- 60 fokon mosható, érdemes lehet vasalni
Damaszt csíkos szállodai paplanhuzat -10mm, 145g/m2 termékről 3 értékelés
Vélemények a termékről
| 5 csillag | 67% | |
| 4 csillag | 33% | |
| 3 csillag | 0% | |
| 2 csillag | 0% | |
| 1 csillag | 0% |
-
Jó minőség
-
Szállodai megnevezésnél erősebb anyagra gondoltam, nem gomb vagy zipzár nélküliségre.
-
Jó minőség.







Sarolta Károlyi (megerősített tulajdonos) –
Jó minőség.
Hedvig Bauer (megerősített tulajdonos) –
Szállodai megnevezésnél erősebb anyagra gondoltam, nem gomb vagy zipzár nélküliségre.
Névtelen (megerősített tulajdonos) –
Jó minőség